Sales Manager

Sales and MarketingHybrid Remote, Prague, Czech Republic

Description

Position at Ness Czech s.r.o.

NESS je nadnárodní technologická a konzultační společnost, jejíž mottem je vytvářet hodnotná partnerství se svými zákazníky v oblasti komplexní digitální transformace. Naše týmy spolu se zákazníky vkládají nadšení a velkou energii do řešení propojujících interní procesy a systémy s digitálními službami a produkty tak, aby byly co nejjednodušší a efektivní.

Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám s rozvojem obchodních příležitostí naší společnosti. Pro nové zákazníky hledáme akčního, nápaditého a samostatného člověka, s přehledem v IT a v komerčním sektoru, který by rozšířil obchodní tým a společně tak pomohl získat další zajímavé zakázky pro lačný realizační tým.

Jaká bude náplň práce?

  •  Získávání nových IT projektů primárně u nových zákazníků
  • Prodej IT služeb cílených na digitální transformaci, přechod do Cloudu, zakázkový vývoj SW, analýzu dat a support a maintenance SW systémů u klientů z komerční sféry.
  • Hledání a rozvíjení kontaktů s klíčovými osobami u zákazníků, identifikaci trendů a jejich potřeb.
  • Budování a rozšiřování vlastního portfolia klientů.
  • Spolu s dalšími kolegy vytvářet pozitivní vnímání společnosti NESS jako kvalitního a důvěryhodného partnera pro jednotlivá témata zákazníků.
  • Spolupráce s managementem divize na (re)definici produktů, služeb a jejich potenciálu.

    Koho hledáme?

    • Seniorního obchodníka se zkušenostmi s obchodováním v oblasti IT.
    • Znalost komerční sféry trhu, kde se můžete pochlubit širokou sítí kontaktů.
    • Samostatného a cílevědomého člověka, který má prokazatelné výsledky v akvizičním businessu.

    Co za to nabízíme?

    • Přátelské a otevřené prostředí, možnost přinášet a prosazovat nové nápady, být v týmu, který táhne za jeden provaz.
    • Možnost stát se klíčovým členem rozšířeného managementu divize s výrazným vlivem na její směrování a fungování.

    Těšit se můžete i na další benefity:

    • Služební vůz i k soukromým účelům.
    • Nad rámec zákonné dovolené 5 Ness dnů a čím déle u nás jsi, tím víc jich máš.
    • 3 sickdays.
    • Příspěvek na Multisport kartu.
    • Mobilní telefon s neomezeným tarifem a 17 GB dat i pro soukromé účely.
    • Partnerské benefity – tyto benefity a slevy můžete čerpat stále a neomezeně (od sportu, přes kulturu, wellness až po slevu na nové auto).
    • Příspěvek na penzijní připojištění.
    • Stravenkový paušál.

    Dejte nám o sobě vědět, rádi se s Vámi potkáme.