MediaCom | Senior Performance Specialist

Description

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektem z poziomu multichannel
  • planowaniem i zakupem kampanii efektywnościowych (afiliacja, SEM, SEO, paid social, display, e-mailing, remarketing, programmatic)
  • poszukiwaniem nowych rozwiązań zwiększających efektywność działań
  • analiza efektywności kampanii performance
  • aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu performance
  • koordynacja działań związanych z obsługą kampanii performance, w tym różnych jednostek zaangażowanych w projekt
  • tworzenie bieżących rekomendacji dla zespołu kupującego kampanie
  • modelowanie atrybucji przy pomocy narzędzi własnych jak i zewnętrznych
  • przygotowywanie raportów z realizowanych kampanii

Profil kandydata:

  • doświadczenie w przygotowywaniu strategii performance, prowadzeniu działań performance’owych w internecie, w analizie, testowaniu i optymalizacji tych działań
  • kreatywność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu, wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem ms office (zwłaszcza excel i power point)
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • ambicja, proaktywność i chęć samodoskonalenia się

Oferujemy:

  • pracę dla globalnych i największych Klientów na rynku
  • możliwość rozwoju w zakresie komunikacji interaktywnej i jej wykorzystania w procesie budowania strategii marketingowych, w szczególności w e-commerce
  • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów/projektów
  • pełne wyzwań zadania, współpraca odbywająca się w motywującej i koleżeńskiej atmosferze
  • benefity pracownicze
  • pakiet szkoleń
  • praca w jednym z najciekawszych biur w Warszawie