Communications Consultant

ako MediaCom jesteśmy jednym z największych domów mediowych. Pomagamy markom w zbudowaniu swojej siły poprzez media. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyjątkowe podejście do danych i technologii.

Na stanowisko Communications Consultant poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za współtworzenie i wdrażanie strategii dla naszych największych Klientów.

WYMAGANIA:

- półroczny/roczny staż w domu mediowym (stanowiska buyer, executive, planner)

- biegłość w języku angielskim (w mowie i piśmie)

- podstawowa znajomość pakietu Office

- komunikatywność

OFERUJEMY:

- pracę w międzynarodowym zespole na 10 rynkach

- rozwój w zakresie analityki kampanii 360 pod kątem efektywności (360, ale z naciskiem na digital)

- możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach jak i wyznaczania nowych standardów komunikacji

- rozwój w zakresie obsługi i komunikacji z klientem

- stabilne zatrudnienie i możliwość pracy zdalnej

OBOWIĄZKI:

- Samodzielna obsługa klienta i koordynowanie kampanii na 10 rynkach

- Udział w tworzeniu strategii i planów rocznych

- współpraca z teamami specjalistycznymi

- przygotowywanie analiz i rekomendacji

Comms & Strategic Planning Warsaw, Poland Permanent (Full Time)