Szervíztechnikus (Dél - nyugat magyarországi régió)

Services Remote, Hungary

A helyszíni szervíztechnikus közvetlen kiküldetésben nyújt szolgáltatást Jenbacher gázmotorok üzembe helyezésénél, hibafeltárásánál, javításánál, rendszeres karbantartásánál, valamint egyéb karbantartási feladatoknál. A pozíció rendszeres utazással jár, leginkább Szlovénia területén.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Alapbéren kívüli juttatások: Cafeteria (SZÉP kártya), privát egészségbiztosítás, utazáshoz kapcsolódó napidíj rendszer
  • Szolgálati telefon, laptop
  • Szervizautó
  • Munkához szükséges képesítések megszerzésének támogatása

Feladatok:
  • Jenbacher gáz és biogáz motorok javítása, karbantartása belföldön és külföldön
  • Beszállítók által végzett tevékenységek helyszíni ellenőrzése
  • Partnereink részére technikai segítségnyújtás
  • Elvégzett tevékenységek dokumentálása
Jelentkezési feltételek:
  • Középiskolai/ szakmunkás autószerelői, autóvillamossági, mezőgazdasági gépszerelő, gépszerelő végzettség
  • Gázmotorszerelői tapasztalat vagy hajlandóság a szükséges tudás gyors elsajátítására
  • Szükség esetén önálló munkavégzés
  • Munkavégzéssel járó utazás vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office szoftverek ismerete, amennyiben szükséges, tanulási, fejlődési készség
Előnyt jelent:
  • Gázmotor szerelési ismeret
  • Hibakeresésben és diagnosztikában szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelői képesítés
  • Angol és/vagy német és/vagy Horvát esetleg rokon nyelvek ismerete