Mobilny Technik Serwisu

Services Poland

Beschreibung

Opis stanowiska/cel stanowiska:

Mobilny technik serwisu będzie wykonywał prace serwisowe w zakresie silników gazowych Jenbacher, w tym między innymi uruchamianie, rozwiązywanie problemów, okresową konserwację i drobne remonty. Silniki gazowe INNIO Jenbacher mają moc od 0,25 do 9,5 MW i są zasilane gazem ziemnym lub różnymi innymi gazami (np. biogazem, gazem wysypiskowym, gazem z kopalni węgla, gazem ściekowym, palnymi gazami odpadowymi).

INNIO oferuje:

  • Innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (z okresem próbnym).
  • Zapewniamy dostęp do niezbędnej technologii i narzędzi pozwalających efektywnie wykonywać powierzone obowiązki, m. in.: laptop, telefon komórkowy, służbowy van oraz niezbędne narzędzia do prac serwisowych.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający: wymiar urlopu zgodny z przepisami prawa pracy, premia świąteczna, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multi-sport.
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń teoretycznych i praktycznych w zależności od Twojego doświadczenia.
  • Nadgodziny płatne zgodnie z przepisami prawa pracy

INNIO jest laureatem platynowego medalu EcoVadis w 2022 roku za wybitne osiągnięcia w obszarze zrównoważonego rozwoju

Podstawowe zadania:

  • Wykonywanie czynności serwisowych zgodnie z protokołem konserwacji silnika, na przykład: sprawdzanie stanu oleju i filtrów, wymiana filtrów i zaworów oraz wykonywanie odpowiednich pomiarów mechanicznych.
  • Przeprowadzanie drobnych, dodatkowych napraw silnika.
  • Uczestnictwo w głównych przeglądach serwisowych silnika, zapewniających zgodność z instrukcjami i procedurami producenta.
  • Zarządzanie współpracą z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Zarządzanie oczekiwaniami klientów i raportowanie postępu prac serwisowych
  • Rozwiązywanie problemów związanych z mechanicznymi usterkami silnika i/lub usterkami powiązanych systemów sterowania. Sprawdzanie danych historycznych silnika.
  • Tworzenie raportów technicznych z wizyt serwisowych zawierających: opis wykonanych czynności i ich rezultat, lista wykorzystanych materiałów i, w razie potrzeby, lista działań następczych.
  • Zarządzanie podstawowym zestawem części zamiennych w powierzonym samochodzie serwisowym. Dbałość o aktualizację listy części, odpowiednie ich przechowywanie i stan.
  • Efektywna praca w zespole lub samodzielnie.
  • Terminowe raportowanie czasu pracy, listy wydatków, formularzy BHP i realizacji zadań.
  • Przestrzeganie wszystkich zasad i procedur BHP w celu zapewnienia bezpiecznego i produktywnego środowiska pracy.
  • Dbałość o czystość i uporządkowane środowisko pracy.
  • Wykonywanie innych przydzielonych obowiązków związanych z zadaniami serwisu mobilnego.

Kwalifikacje/Wymagania

  • Preferowane wcześniejsze doświadczenie zawodowe z silnikami tłokowymi.
  • Zawód i doświadczenie: elektryk samochodowy / mechanik samochodowy i elektryk / mechanik lub inne odpowiednie doświadczenie elektryczne / mechaniczne.
  • Doświadczenie i ugruntowana wiedza praktyczna w zakresie mechaniki/elektryki oraz umiejętności informatyczne.
  • Znajomość sterowników PLC.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Język angielski LUB niemiecki na poziomie średnim lub wyższym.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie średnim lub wyższym.
  • Gotowość do podróżowania po całej Europie.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Gotowość do udziału w dyżurach pod telefonem.
  • Zdolność do pracy na wysokości.

Pożądane cechy

  • Znajomość silników tłokowych gazowych / wysokoprężnych INNIO Jenbacher.
  • Gotowość do odbywania długich podróży służbowych, do 70% czasu pracy.
  • Rozumienie i postępowanie zgodnie z procedurami przygotowanymi przez organizację.
  • Aktualne prawo jazdy kat B.
  • Uprawnienia G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji i dozoru.
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Skuteczne umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
  • Silna orientacja na klienta.