Account Executive PA

Corporate Communications Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Account Executive do zespołu Public Affairs w ramach działu komunikacji korporacyjnej. Jeśli interesuje Cię o czym dyskutują politycy, jak polityka europejska wpływa na życie Polaków, kim są strażnicy dostępu i jak działa gospodarka cyfrowa to zapraszamy Cię do nas!

Czego oczekujemy:

  • 2-3 lat doświadczenia w pracy w branży PR/PA i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z polityką publiczną, w agencji PR, trzecim sektorze lub administracji publicznej (mile widziane zainteresownie obszarem gospodarki cyfrowej i tematyką europejską)
  • Umiejętności analizowania informacji i wyciągania z nich wniosków
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – pracujemy dla klientów anglojęzycznych)
  • Umiejętności tworzenia wszelkiego rodzaju tekstów
  • Znajomości podstawowych programów Ms Office
  • Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadanie i jego efekty
  • Ciekawości świata, chęci do nauki, umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Pracę w świetnej lokalizacji! (mamy nowe biuro w Centrum Praskim Koneser)
  • Bycie częścią stale rosnącego zespołu corporate, pełnego różnorodnych osobowości, nietuzinkowych pasji i bezcennej wiedzy
  • Pracę w jednej z największych i najlepszych agencji PR w Polsce i w Europie (tytuł najlepszej agencji PR w regionie CEE!), w zespole konsultantów o wieloletnim doświadczeniu w różnorodnych dziedzinach, od których możesz wiele się nauczyć
  • Pracę dla dużych, międzynarodowych firm, które do tej pory znałeś/znałaś tylko z mediów
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność
  • Doskonałą atmosferę pracy i inspirujące dyskusje
  • Możliwości rozwoju osobistego i doskonalenia umiejętności, udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Wyróżnienia dla pracowników za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie
  • Benefity pracownicze (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną)

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Realizacja bieżących działań dla klientów agencji pod okiem doświadczonych managerów (monitoring wydarzeń politycznych i zmian legislacyjnych, tworzenie korespondencji i tekstów analitycznych, kontakt z partnerami, organizacja wydarzeń dla klientów, przygotowywanie rekomendacji dla klientów, wycena działań i kontakt z podwykonawcami)
  • Codzienny kontakt z klientami
  • Wsparcie zespołu w procesach przetargowych i w tworzeniu prezentacji

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.