Account Manager

Consumer Technology Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Poszukujemy Account Manager do działu Technology!

Jeśli szukasz pracy, w której nie będziesz się nudził, w której każdy dzień przynosi nowe zadania, a ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i wspólnie wymyślają genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach. Prześlij nam swoje CV!

Oczekiwania:

  • minimum 4 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów dla różnych sektorów (mile widziane doświadczenie z sektora technologicznego lub biotechnologicznego)
  • umiejętność współpracy i budowania relacji z Klientem
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doskonałe umiejętności zarządzania czasem pracy
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji

Zadania:

  • obsługa kluczowych Klientów z sektora  konsumenckiego/technologicznego/biotechnologicznego
  • planowanie pracy oraz dbanie o rozwój zespołu
  • uczestniczenie w procesie pozyskiwania nowych Klientów

Oferujemy:

  • ambitny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku i współpracę z zespołem doświadczonych konsultantów
  • uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez sieć H+K
  • szereg benefitów pracowniczych, w tym opiekę medyczną Medicover i kartę Multisport
  • przyjazną i twórczą atmosferę