Account Executive - Technology Practice

Technology Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Twoje zadania:

  • będziesz wspierał (-a) za różnorodne projekty komunikacyjne realizowane w wielu krajach Europy dla marek, które towarzyszą Ci na co dzień
  • będziesz zaangażowany(-a) w budowę strategicznej komunikacji dla globalnych marek technologicznych, które zmieniają rzeczywistość tu i teraz
  • będziesz rozwijać swoje umiejętności, współpracując z mediami i dziennikarzami z wielu krajów oraz poznając lokalne uwarunkowania ich pracy
  • będziesz brał (-a) udział w burzach mózgów i warsztatach kreatywnych tworząc projekty odpowiadające na najbardziej aktualne trendy

Co oferujemy:

  • rozwój w jednej z największych i najlepszych agencji PR w Polsce (nr 2 w ubiegłorocznym Rankingu agencji PR za 2019 rok przeprowadzonym przez ZFPR
  • pracę w zespole konsultantów o wieloletnim doświadczeniu w różnorodnych dziedzinach, którzy mogą Cię naprawdę wiele nauczyć
  • ambitny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku i pracę dla dużych, międzynarodowych firm, które dobrze znasz
  • jasną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju osobistego oraz doskonalenia umiejętności w ramach szkoleń w Polsce i za granicą
  • doskonałą atmosferę pracy oraz benefity pracownicze (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, parking podziemny dla pracowników)

Czego oczekujemy:

  • 2-3 lata pracy w public relations po stronie agencji
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – pracujemy dla klientów anglojęzycznych)
  • zainteresowania tematyką nowych technologii
  • doświadczenia w przygotowywaniu różnorodnych materiałów prasowych oraz w kontakcie z mediami
  • umiejętności analizowania danych i wyciągania z nich wniosków
  • znajomości podstawowych programów pakietu Ms Office