Account Executive/Senior Account Executive, Corporate Practice

Public relations Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Poszukujemy Account Executive/Senior Account Executive do działu komunikacji korporacyjnej. Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudził, w której każdy dzień przynosi nowe zadania, ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i wspólnie wymyślają genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach. Prześlij nam swoje CV!

Oczekiwania:

  • 3-4 lat doświadczenia w branży PR i chęci dalszego rozwoju w tym kierunku
  • Wykształcenia wyższego
  • Umiejętności samodzielnego zarządzania projektami: od harmonogramu, przez realizację działania, do raportu i rozliczenia
  • Umiejętności budowania strategii i planów komunikacji przy wsparciu managera
  • Umiejętności analizowania danych, wyciągania z nich wniosków i tworzenia na ich podstawie rekomendacji dla klientów
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – pracujemy dla klientów anglojęzycznych)
  • Umiejętności tworzenia tekstów i brania za nie odpowiedzialności przed klientem
  • Znajomości podstawowych programów pakietu Ms Office
  • Umiejętności pracy w zespole i przekazywania wiedzy młodszym współpracownikom

Zadania:

  • Samodzielna realizacja bieżących działań dla klientów agencji (w tym pełnienie funkcji tzw. client leada, czyli pierwszej osoby do kontaktu dla klienta)
  • Poszukiwanie dla klientów nowych okazji do komunikacji, proponowanie nowych rodzajów działań i codzienne doradztwo w zakresie realizowanych i planowanych przez klienta działań (rekomendacje, wyceny, sprawdzanie propozycji przesyłanych klientowi przez inne podmioty)
  • Aktywny udział w procesach przetargowych, tworzenie i przedstawianie prezentacji potencjalnym klientom, tworzenie całościowych budżetów

Oferujemy:

  • Bycie częścią stale rosnącego zespołu corporate, pełnego różnorodnych osobowości, które łączy jedno – miłość do słodyczy
  • Pracę dla międzynarodowych marek, które do tej pory znałeś/znałaś tylko z mediów
  • Pracę w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie, w zespole konsultantów o wieloletnim doświadczeniu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i bardzo dużą samodzielność
  • Możliwość uczenia się warsztatu PR-owca i rozwijania umiejętności miękkich, bardzo potrzebnych, by w przyszłości zostać managerem
  • Doskonałą atmosferę pracy, corpo-szufladę ze słodyczami
  • Możliwości rozwoju osobistego i doskonalenia umiejętności, udział w szkoleniach
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Benefity pracownicze (kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną)