Account Manager (Gaming + Technology)

Public relations Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Twoje zadania:

  • będziesz odpowiedzialny(-a) za różnorodne projekty komunikacyjne realizowane w wielu krajach Europy dla marek, które towarzyszą Ci codziennie
  • będziesz odpowiedzialny(-a) w budowę strategicznej komunikacji dla marek z obszaru technologicznego oraz mobility
  • będziesz pogłębiał swoje umiejętności oraz wspierał i rozwijał zespół
  • będziesz brał (-a) udział w burzach mózgów i warsztatach kreatywnych, na których inspirujemy się nawzajem, a każdy pomysł jest warty przedyskutowania

Co oferujemy:

  • pracę w jednej z największych i najlepszych agencji PR w Polsce i na świecie
  • ambitny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku i pracę dla dużych; międzynarodowych marek, które dobrze znasz
  • pracę w zespole ze znakomitą atmosferą, w agencji dla której najważniejsi są ludzie
  • jasną ścieżkę kariery i możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia umiejętności, udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
  • Benefity pracownicze (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną)
  • Pracę w modelu hybrydowym (z biura przy Placu Konesera/miejsca zamieszkania)

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • minimum 4 letniego doświadczenia w public relations, w tym 2 letniego doświadczenie po stronie agencji
  • doświadczenia w samodzielnym realizowaniu projektów od pomysłu, przez budżetowanie, aż po realizację
  • bardzo dobrej umiejętności w przygotowywaniu materiałów prasowych i media relations
  • dobrej umiejętności zarządzania projektami
  • doskonałej umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientem