Trainee

Technology Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Czego oczekujemy?

– kreatywnej i otwartej głowy

– umiejętności poprawnego pisania w j. polskim

– ciekawości i gotowości na naukę

Co oferujemy?

– 3-miesięczny płatny staż w jednej z najlepszych agencji PR w Polsce

– możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności w zespole doświadczonych ekspertów PR

– udział w ciekawych, międzynarodowych projektach

– możliwość przedłużenia współpracy na stanowisku Account Assistant po pozytywnym zakończeniu stażu

Chcemy, abyś pomagał nam w tworzeniu różnorodnych treści dla klientów, analiz, podsumowań oraz raportów, prowadzeniu i aktualizacji baz mediów, reaserchu informacji oraz w kontakcie z dziennikarzami. Wymarzony kandydat nie boi się wyrażania swoich opinii i ma otwartą głowę na nowe pomysły.

Jeśli interesuje Cię praca i udział w planowaniu i realizowaniu komunikacji korporacyjnej dla branży technologicznej, architektonicznej, motoryzacyjnej, budowlanej oraz w projektach CSR – zapraszamy!

Twoimi głównymi zadaniami będą:

– prowadzenie i aktualizacja baz mediów

– reaserch danych i analiza informacji

– przygotowywanie raportów branżowych i zestawień

– monitoring mediów i aktualnych zagadnień ważnych dla prowadzonych projektów

– redagowanie materiałów informacyjnych