Specjalista ds. Talentu i Rekrutacji

Human resources Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Poszukujemy Specjalisty ds. Talentu i Rekrutacji. Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudził, w której każdy dzień przynosi nowe zadania, ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i wspólnie wymyślają genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach. Prześlij nam swoje CV!

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, dobór odpowiednich metod pozyskiwania kandydatów, screening i selekcja kandydatów, komunikacja z kandydatami w procesie,
  • Planowanie i nadzór nad inicjatywami skierowanymi do naszego zespołu zgodnymi z wartościami firmy i najnowszymi trendami rynkowymi,
  • Opieka nad procesem ewaluacji i tworzenia ścieżek kariery dla pracowników,
  • Realizacja założeń rocznego planu szkoleniowego w zakresie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Oczekiwania:

  • 3 letnie doświadczenie w obszarze HR/Talent Management - znajomość uwarunkowań branży reklamowej, public relations i/lub mediowej będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych (w tym direct search),
  • Zainteresowanie trendami na rynku pracy i chęć stałego rozwoju swoich kompetencji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Pozytywne nastawienie i chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie
  • rozwój zawodowy w sieciowej agencji lokalnie oraz bliską współpracę z globalnym zespołem HR
  • doskonałą atmosferę pracy oraz benefity pracownicze (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną)