Account Executive / Senior Account Executive / Corporate Practice / Public Affairs

Corporate Affairs Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Obecnie rekrutujemy konsultantów do zespołu Public Affairs. Jeśli interesuje Cię o czym dyskutują politycy, jak polityka europejska wpływa na biznes w Polsce, kim są strażnicy dostępu i jak działa gospodarka cyfrowa to zapraszamy Cię do nas!

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę umowy (umowa o pracę/zlecenie/B2B)
  • Hybrydowy model pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Jasną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju w ramach szkoleń w Polsce i za granicą
  • Pracę w nowoczesnym biurze w tętniącym życiem Centrum Praskim Koneser, posiadającym bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową i wyróżniającym się unikatową architekturą
  • Cotygodniowe zajęcia jogi
  • Program wsparcia psychologicznego

Zakres obowiązków:

  • Realizacja kampanii i bieżących działań dla klientów agencji pod okiem doświadczonych managerów i ze wsparciem zespołu.
  • W ramach swoich obowiązków konsultant jest w codziennym kontakcie z klientami i dba o skuteczną realizację działań w ramach prowadzonych projektów.
  • Na co dzień będziesz zajmować się m.in. opracowywaniem i realizacją działań public affairs, doradztwem komunikacyjnym, pracą koncepcyjną i kreatywną, opracowywaniem notatek, sprawozdań, analiz, materiałów do mediów społecznościowych, monitoringiem regulacyjnym, budżetowaniem projektów, doradztwem dla klientów w sytuacjach kryzysowych.
  • Przygotowywanie ofert przetargowych i działania z zakresu business development

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy w obszarze Public Affairs i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z polityką publiczną w agencji, in-house, trzecim sektorze lub administracji publicznej (mile widziane zainteresowanie obszarem gospodarki cyfrowej, sektorem zdrowia lub tematyką europejską)
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – pracujemy dla wielu klientów anglojęzycznych)
  • Umiejętność analizowania informacji i wyciągania z nich wniosków
  • Wysokie kompetencje językowe, w tym lekkie pióro i umiejętność tworzenia różnego rodzaju tekstów
  • Znajomości podstawowych programów Ms Office
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i ich efekty
  • Ciekawość świata, chęci do nauki, umiejętności pracy w zespole