Account Executive Corporate Practice

Corporate Communications Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Szukasz pracy, w której nie będziesz się nudził? W której każdy dzień przynosi nowe wyzwania, ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i tworzą genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach? Jeśli czujesz, że świat PR-u jest dla Ciebie i chcesz rozwijać swoje umiejętności, aby na końcu stać się komunikacyjnym guru, prześlij nam swoje CV!

W Hill+Knowlton szukamy ludzi z pasją, którzy nawet w sali pełnej ludzi potrafią opowiedzieć głośno o swoich pomysłach. Cenimy otwartość, szczerość i odwagę, bo tylko w ten sposób możemy wspólnie budować i realizować strategie komunikacji, którymi oczarowujemy naszych klientów.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Account Executive do działu komunikacji korporacyjnej, czyli tego, w którym dzieją się poważne rzeczy. Jeśli interesują Cię takie branże jak: nieruchomości, energetyka, finanse i fintech, ubezpieczenia, e-commerce, FMCG, to na pewno znajdziesz u nas swoje miejsce na ziemi!

Czego oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia w pracy w branży PR i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Umiejętności analizowania danych i wyciągania z nich wniosków
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – pracujemy dla klientów anglojęzycznych)
  • Umiejętności tworzenia wszelkiego rodzaju tekstów
  • Znajomości podstawowych programów Ms Office
  • Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadanie i jego efekty
  • Ciekawości świata, chęci do nauki, umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane zainteresowanie tematami biznesowymi z branż, dla których pracujemy

Co oferujemy:

  • Pracę w świetnej lokalizacji! (mamy nowe biuro w Centrum Praskim Koneser)
  • Bycie częścią stale rosnącego zespołu corporate, pełnego różnorodnych osobowości, które łączy jedno – miłość do słodyczy
  • Pracę w jednej z największych i najlepszych agencji PR w Polsce i w Europie (tytuł najlepszej agencji PR w regionie CEE!), w zespole konsultantów o wieloletnim doświadczeniu w różnorodnych dziedzinach, którzy mogą Cię naprawdę wiele nauczyć
  • Pracę dla dużych, międzynarodowych firm, które do tej pory znałeś/znałaś tylko z mediów
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność
  • Doskonałą atmosferę pracy, słodkie piątki, owocowe poniedziałki i środy
  • Możliwości rozwoju osobistego i doskonalenia umiejętności, udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Wyróżnienia dla pracowników za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie (co 3 miesiące całym biurem oklaskujemy najlepszych i wręczamy upominki!)
  • Benefity pracownicze (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną)

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Realizacja bieżących działań dla klientów agencji pod okiem doświadczonych managerów (monitoring mediów, tworzenie tekstów, kontakt z mediami, organizacja wydarzeń dla klientów, przygotowywanie rekomendacji dla klientów, wycena działań i kontakt z podwykonawcami)
  • Codzienny kontakt z klientami
  • Wsparcie zespołu w procesach przetargowych i w tworzeniu prezentacji