Account Manager / Marketing Communications

Marketing communications Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz planował(-a) i zarządzał(-a) kampaniami public relations dla globalnych marek, które zmieniają rzeczywistość i budują świat przyszłości
  • Będziesz prowadził(-a) projekty realizowane w wielu krajach Europy dla marek, które towarzyszą Ci na co dzień (idziemy o zakład, że znasz każdego z naszych klientów!)
  • Będziesz organizował(-a) burze mózgów i warsztaty kreatywne tworząc od podstaw zintegrowane projekty odpowiadające na najbardziej aktualne trendy
  • Będziesz współpracować z innymi agencjami grupy WPP w Polsce, a także naszymi zespołami Content+Publishing oraz Studio
  • Będziesz odpowiedzialny(-a) za rozwój kariery młodszych konsultantów

Nasze wymagania:

  • Minimum 4 lata pracy w public relations w obszarze komunikacji marketingowej
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji z Klientem oraz zarządzania budżetami
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny – pracujemy dla klientów anglojęzycznych)
  • Mile widziane doświadczenie w e-commerce / retail lub zdrowiu
  • Chęć do nauki i dalszego rozwoju

To oferujemy:

  • Pracę w wielokrotnie nagradzanej, jednej z największych agencji PR w Polsce (i najlepszej agencji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wg PRovoke)
  • Dołączenie do zespołu konsultantów i ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w różnorodnych dziedzinach, od których możesz nauczyć się PR-u na najwyższym, światowym poziomie
  • Nieograniczony rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku i pracę dla dużych, międzynarodowych firm, które dobrze znasz
  • Jasną ścieżkę kariery, możliwość doskonalenia umiejętności w ramach szkoleń w Polsce i za granicą
  • Doskonałą, przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym