Intern, Corporate Department

Energy + Industrials Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Do naszego działu Corpotate szukamy otwartej na nowe wyzwania osoby, która wiąże swoją przyszłość z branżą Public Relations i chce postawić swoje pierwsze kroki w jednej najlepszych międzynarodowych agencji PR.

Zadania:

  • Reaserch danych i analiza informacji
  • Przygotowywanie raportów branżowych i zestawień mediowych
  • Monitoring mediów i aktualnych zagadnień ważnych dla prowadzonych projektów
  • Tworzenie materiałów informacyjnych

Oczekiwania:

  • Umiejętność poprawnego pisania w j. polskim
  • Kreatywność i gotowość do nauki
  • Chęć rozwoju w dynamicznym środowisku
  • Swobodne posługiwanie się j. angielskim w mowie i w piśmie
  • Umiejętność wyszukiwania informacji, analizy i wyciągania wniosków
  • Gotowość do pracy w biurze

Mile widziane:

  • Znajomość trendów w komunikacji, znajomość kanałów social media
  • Doświadczenie w tworzeniu treści do mediów tradycyjnych, internetowych lub social media

Co oferujemy:

  • 3-miesięczny płatny staż w jednej z najlepszych agencji PR w Polsce

  • Możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności w zespole doświadczonych ekspertów PR

  • Praca dla znanych, międzynarodowych marek

  • Po zakończeniu stażu możliwość przedłużenia współpracy na stanowisku Account Assistant

Jeśli interesuje Cię praca i udział w planowaniu i realizowaniu komunikacji korporacyjnej dla firm z branży: energetycznej, handlowej, produkcyjnej, finansowej lub nieruchomości – zapraszamy!