Senior Account Executive / New Economy Practice

Financial + Professional services Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Opis stanowiska:

Interesuje Cię biznes, innowacje i nowe technologie?

Dołącz do działu New Economy Practice, który specjalizuje się w komunikacji marek z sektora finansowego, technologicznego i usług profesjonalnych.

Poszukujemy specjalisty/-ki z doświadczeniem w zarządzaniu komunikacją B2B oraz kontaktem z mediami. Razem z nami będziesz współtworzyć i prowadzić kampanie komunikacyjne dla międzynarodowych klientów z sektora finansowego i technologicznego.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę umowy (umowa o pracę/zlecenie/B2B)
  • Hybrydowy model pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Jasną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju w ramach szkoleń w Polsce i za granicą
  • Pracę w nowoczesnym biurze w tętniącym życiem Centrum Praskim Koneser, posiadającym bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową i wyróżniającym się unikatową architekturą
  • Program wsparcia psychologicznego

 Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja działań dla klientów agencji (monitoring mediów, tworzenie tekstów, kontakt z mediami, organizacja wydarzeń dla klientów, przygotowywanie rekomendacji dla klientów, wycena działań i kontakt z podwykonawcami)
  • Aktywny udział w tworzeniu strategii contentowej
  • Opracowywanie raportów i analiz danych
  • Pełnienie funkcji Client Leada dla wybranych projektów
  • Przygotowywanie ofert przetargowych i działania z zakresu business development

 Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • 3-4 lata doświadczenia zawodowego w zakresie komunikacji / public relations / copywritingu
  • Umiejętność i łatwość tworzenia tekstów w języku polskim i angielskim
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania z nich wniosków
  • Zaawansowane kompetencje w zakresie prowadzenia projektów
  • Mile widziane zainteresowanie tematami biznesowymi z następujących branż: finanse, fintech, biznes