Digital Project Coordinator - Koordynator projektów Digital

Direct & digital Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Szukamy otwartej i skrupulatnej osoby do koordynowania projektów w wewnętrznym Studio H+K

Zadania:

  • Planowanie i organizacja pracy Studia
  • Ścisła współpraca z teamem kreatywnym oraz zespołami klienckimi
  • Wycena realizacji, którymi zajmuje się Studio
  • Kontakt z podwykonawcami

Oczekiwania:

  • 1-2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w agencji reklamowej / agencji interaktywnej / domu produkcyjnym
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
  • uważność, dbałość o szczegóły
  • otwartość
  • asertywność

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji produkcji reklamowej
  • znajomość podstaw projektowania graficznego

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • pracę dla polskich i międzynarodowych klientów, w tym współpracę z pozostałymi biurami H+K
  • dużą samodzielność w realizowaniu projektów
  • szansę na rozwój osobisty połączony z rozwojem Studia
  • prywatną opiekę medyczną