Content Copywriter

Public relations Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Poszukujemy Content Copywritera! Jeśli szukasz pracy, w której nie będziesz się nudził, w której każdy dzień przynosi nowe zadania, a ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i wspólnie wymyślają genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach. Prześlij nam swoje CV!

Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu treści po stronie agencji
  • lekkie pióro oraz umiejętność tworzenia komunikatów zgodnych z key message
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praca z biura w modelu hybrydowym

Zadania:

  • tworzenie treści o określonej tematyce (technologie, lifestyle)
  • tworzenie i realizowanie kalendarza contentowego
  • aktywny udział w tworzeniu strategii contentowej

Oferujemy:

  • bycie częścią stale rosnącego zespołu H+K
  • pracę dla międzynarodowego klienta
  • pracę w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie, w zespole konsultantów o wieloletnim doświadczeniu
  • możliwość uczenia się warsztatu PR-owca i rozwijania umiejętności miękkich
  • benefity pracownicze (kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną)