Account Executive / Healthcare

Healthcare & Pharmaceuticals Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Twoje zadania:

  • Planowanie strategii komunikacji dla marek, które zmieniają rzeczywistość tu i teraz (pod nadzorem doświadczonych doradców)
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi mediami oraz dziennikarzami
  • Przygotowywanie materiałów prasowych oraz treści
  • Pisanie scenariuszy podcastów / webcastów oraz nadzór nad ich produkcją
  • Monitoring i analiza doniesień medialnych (w tym relacji z konferencji rządowych)
  • Współpraca z Warsaw Creative Studio w ramach tworzenia materiałów kreatywnych
Czego oczekujemy:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów dla firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i/lub medycznych po stronie agencji
  • Zainteresowania tematami zdrowotnymi (rozumiemy przez to m.in. czytanie określonych mediów, śledzenie dyskusji na Twitterze, obserwowania influencerów)
  • Umiejętności współpracy i budowania relacji z dziennikarzam
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmi
  • Umiejętności analizowania danych i wyciągania z nich wniosków (monitoringi mediów i dyskusji w social media)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (prowadzimy klientów w języku angielskim)
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie (Best EMEA PR Agency wg PRovoke)
  • Pracę w zaangażowanym zespole, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych
  • Liczne szkolenia prowadzone przez H+K Global oraz lokalny zespół
Pracujemy w modelu hybrydowym a nasze biuro znajduje się w kampusie WPP we warszawskiem Koneserze.