Content + Publishing Manager

Corporate Communications Warsaw, Warsaw

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Poszukujemy Content + Publishing Managera. Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudził, w której każdy dzień przynosi nowe zadania, ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i wspólnie wymyślają genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach. Prześlij nam swoje CV!

Oczekiwania:

  • minimum 3-4 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami digital po stronie agencji (planowaniu mediów digital i tworzenia contentu)
  • bardzo dobra znajomość obsługi serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok)
  • znajomość narzędzi: Facebook Ads, Sotrender, SentiOne
  • doświadczenie w tworzeniu strategii contentowych oraz współpracy z influencerami
  • doświadczenie w tworzeniu treści do mediów społecznościowych (w tym współpraca z działem graficznym)
  • bardzo dobre umiejętności współpracy i budowania relacji z Klientem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zadania:

  • zarządzanie projektami digitalowymi dla globalnych marek, które zmieniają rzeczywistość tu i teraz
  • współtworzenie i wdrażanie koncepcji kreatywnych i strategii komunikacyjnych w social media (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, TikTok itd.)
  • planowanie, prowadzenie, analiza i optymalizacja kampanii digitalowych (z naciskiem na social media)
  • opracowywanie strategii contentowych dla klientów
  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych
  • współpraca z influencerami
  • wsparcie i rozwijanie innych członków zespołu

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie, w zespole konsultantów o wieloletnim doświadczeniu
  • rolę, w której możesz realizować własne pomysły z dużą samodzielnością i dużą odpowiedzialnością
  • ambitny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku i pracę dla międzynarodowych marek
  • możliwość rozwoju osobistego oraz doskonalenia umiejętności w ramach szkoleń w Polsce i za granicą
  • doskonałą atmosferę pracy oraz benefity pracownicze (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną)