Stażysta w dziale finansów

Accounting Krakow, Poland

Description

Position at Herbalife PL

Herbalife Nutrition GBSC Krakow

Twoje zadania:

  • Wsparcie działu finansowego w przygotowywaniu raportów oraz analiz,
  • Przygotowywanie uzgodnień kont,
  • Dokumentowanie procedur i map procesów,
  • Wsparcie członków zespołu w realizacji bieżących projektów,
  • Segregowanie i archiwizowanie dokumentów firmowych.

 Nasze wymagania:

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz komunikatywność.

 Oferujemy:

  • Płatny program stażowy trwający do końca 2022 roku,
  • Pracę hybrydową (2 dni w tygodniu pracy z biura),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • MyBenefit System (Multisport lub Kafeteria),
  • Wsparcie kolegów i przełożonych,
  • Możliwość przedłużenia umowy,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Kim jesteśmy

Herbalife Nutrition – założona w 1980 roku w Los Angeles globalna firma odżywcza, która obsługuje miliony klientów w ponad 90 krajach i zatrudnia około 8000 pracowników. Oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od ponad 40 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie: https://iamherbalifenutrition.com/