Wavemaker I Digital Technology Specialist

Data, Analytics & Insight Warsaw, Poland

Description

Position at Wavemaker

Wavemaker
czołowa agencja mediowa w Polsce
obecnie poszukuje Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:
Digital Technology Specialist

 Szukamy Ciebie, jeżeli interesujesz się nowymi technologiami oraz dużo korzystasz z Internetu.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie wdrożeń narzędzi technologicznych mierzących aktywności w środowisku digital, w tym adserving oraz web analytics
  • Analiza efektywności prowadzonych działań reklamowych
  • Praca na platformach Google Marketing Platform, Adform, Gemius, Sizmek
  • Automatyzacja raportowania
  • Współpraca z zespołami klienckimi nad pomiarem działań mediowych digital
  • Przygotowywanie rekomendacji dla klientów w zakresie wdrożeń narzędzi technologicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia pomiaru kampanii mediowych digital
  • Znajomość jednego z adserwerów: Google Marketing Platform, Adform, Gemius Direct Effect
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz przekładania ich na rekomendacje
  • Rozumienie funkcjonowania ekosystemów technologicznych służących pomiarowi aktywności digital (adserving, narzędzia web analytics, marketing automation)
  • Doświadczenie w pracy na projektach z obszaru e-commerce
  • Znajomość HTML5, CSS oraz javascript

Dodatkowym atutem będzie:

  • Bardzo dobra znajomość jquery
  • Umiejętność korzystania z google tag managera
  • Znajomość SSP
  • Znajomość adserwerów od strony wydawcy lub sieci reklamowej.
  • Znajomość systemów do wysyłki mailingów

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • Pracę pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów na obszarach Data and Technology
  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów
  • Szybki rozwój osobisty, dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Ubezpieczenie na życie

Przed spotkaniem wyślemy zadanie. Do etapu zostaną zaproszone osoby, które wykonają zadanie testowe.