Client Leader

Media Planning, Implementation & Activation Hungary, Hungary

Description

Position at Mindshare

Mi a Mindshare-nél hiszünk az eredeti gondolatok erejében, és mint médiaügynökség abban, hogy a médiaeszköz is generálhat kreatív ötleteket.

Fontosnak találjuk, hogy minden feladatot, ügyféli kihívást friss és új szemszögből, a dinamikusan változó fogyasztási, azon belül is médiafogyasztási szokásokhoz alkalmazkodva, új technológiákkal, élenjáró, bátor kreativitással, na meg persze egy csipetnyi teljesítményfetisizmussal közelítsünk meg.

Feladataid lesznek:

  • Stratégiai integrált tervezés az ügyfelek igényei alapján
  • Teljes tervezési folyamat ügynökségen belüli irányítása, felügyelete
  • Piaci trendek alapján javaslatok adása és edukáció az ügyfelek számára
  • Nem klasszikus megoldások, egyedi projektek létrehozása és megvalósítása
  • Projektmenedzsment
  • Kapcsolattartás hazai és nemzetközi ügyfélportfólióval
  • Ügyféloldalról érkező igények, visszajelzések összesítése, szervezeten belüli áramoltatása
  • Tréningek és képzési javaslatok készítése

Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:

  • Legalább 8 éves ügynökségi tapasztalatod van
  • Jellemző rád a stratégiai gondolkodás
  • Holisztikus rálátással, integrált szakmai ismerettel rendelkezel (offline és online)
  • Ügyfélközpontú személynek jellemeznéd magad
  • Kiemelkedő a kommunikációs és a problémamegoldó képességed
  • Hatékonyan tudsz másokkal együtt dolgozni
  • Angolul magabiztosan kommunikálsz
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Változatos ügyfélportfólió
  • Open officeban dolgozunk, folyamatosan inspirálva egymást
  • Az ügynökségi munka mellett figyelünk Rád és a work-life balance-ra
  • Heti 2 nap home office lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai fejlődési lehetőségekkel támogatunk a munkádban
  • Nemzetközi ügynökségi háttér