GroupM | Junior e-Commerce Specialist

Programmatic, Biddable, Paid Media & SEO Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje mediowe należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Junior e-Commerce Specialist

Praca dla jednego z największych reklamodawców w Polsce i na świecie, lidera branży beauty. Współtworzenie nowego zespołu budowanego w duchu agile. Ogromne możliwości rozwojowe, klient digital-oriented, bardzo zaawansowany digitalowo i technologicznie, z silnym focusem na e-commerce.

Opis stanowiska:
  • pomoc przy realizacji założeń rocznej strategii e-commerce dla jednego z czołowych graczy w branży beauty
  • wsparcie przy tworzeniu rekomendacji e-commerce w zakresie: mediów, technologii i analityki e-commerce
  • wsparcie przy planowaniu i realizacji działań w zakresie pozyskania trafficu do stron celowych klienta, przy wykorzystaniu różnych narzędzi digital zarówno globalnych  jak i lokalnych: portale horyzontalne, porównywarki cenowe, afilianci
  • realizacja działań reklamowych w kanałach programmatic buying
  • wsparcie przy optymalizacji i automatyzacji procesów pozyskania sprzedaży w sklepie on-line klienta
  • współuczestnictwo w projektach dedykowanych developmentów infrastruktury e-commerce dla klienta

Zaaplikuj, jeśli posiadasz:
  • min. pół roku doświadczenia w min. jednym z obszarów e-commerce: content, web analityka, adsy google’a, allegro, optymalizacja trafficu  pod konwersję na sprzedaż, ROAS etc.
  • pół roku doświadczenia w jednym z typów podmiotów: agencja mediowa, klient e-commerce, dostawca technologii lub mediów digital
  • podstawowa znajomość ekosystemu e-commerce: platformy sprzedażowe, źródła ruchu, tracking, marketing automation
  • użytkową znajomość MS Excel i dobra znajomość MS Power Point
  • umiejętności łączenia analitycznego myślenia ze sprawną komunikacją międzyludzką
  • zdolności organizacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Czego możesz się po nas spodziewać:
  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • dzielimy się wiedzą
  • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
  • kreujemy standardy w branży mediowej
  • lubimy się uczyć
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
  • w piątki pracujemy do 15.00

Oferujemy:
  • szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach
  • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)
  • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych
  • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • hybrydowy tryb pracy
  • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
  • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy