Wavemaker I Digital Communication Senior Planner Buyer

Media Planning, Implementation & Activation Warsaw, Poland

Description

Position at Wavemaker

Wavemaker jest jedną z czołowych agencji mediowych w Polsce. Należymy do globalnej sieci obejmującej 90 rynków i zatrudniającej ponad 7 tys. Pracowników na świecie. Jesteśmy częścią światowego holdingu WPP oraz grupy mediowej GroupM, która ma największy udział w rynku, obsługując ponad 38% budżetów reklamowych w Polsce. Pozytywnie prowokujemy wzrost naszych klientów, wpływając na doświadczenia konsumentów poprzez media, content i technologię. Więcej informacji o nas znajdziesz na: wavemakerglobal.comLinkedIn oraz Facebook

W związku z rozwojem naszych zespołów, poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:
Digital Communication Senior Planner Buyer

Twój zakres obowiązków:
  • Samodzielne planowanie i zakup kampanii na powierzonym kliencie oraz nadzór nad realizacją całej strategii implementacyjnej
  • Całościowe operacyjne prowadzenie klienta oraz operacyjny kontakt z dostawcami mediowymi
  • Strategiczne planowanie kosztów mediowych
  • Monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników
  • Aktywny udział w tworzeniu zintegrowanych strategii komunikacyjnych dla klienta
  • Aktywny udział w przygotowaniu projektów nowo biznesowych
  • Przygotowywanie zgłoszeń do konkursów mediowych
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta oraz na potrzeby wewnętrzne
  • Wsparcie i koordynacja pracy mniej doświadczonych członków zespołu
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla klientów agencji.

Wymagania:
  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej
  • Znajomość rynku mediów w obszarze online
  • Znajomość narzędzi - platform Google (DV 360, CM, GA), Meta BM, TT BM
  • Dokładność i umiejętność zarządzania budżetem kampanii
  • Zaawansowane kompetencje client service’owe i project managementowe
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych
  • Otwartość na zmiany i gotowość na nowe wyzwania
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Kreatywność i nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

Zapewniamy:
  • Szeroką ofertę szkoleń sieciowych i lokalnych oraz bazę wiedzy dostępną dla wszystkich Pracowników,
  • Bonusy motywacyjne za szczególne zaangażowanie i osiągnięcia,
  • Pakiet świadczeń finansowanych przez firmę: opiekę medyczną, kafeteryjny system benefitów/kartę sportową, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie nauki języka angielskiego,
  • Różnorodne ścieżki karier w ramach firmy i grupy, szerokie możliwości rozwoju kompetencji poprzez dostęp do bogatej bazy zasobów wiedzowych,
  • Hybrydowy model pracy (duża elastyczność w łączeniu pracy zdalnej z pracą w biurze, które mieści się w Centrum Praskim Koneser),
  • Dodatkowe płatne dni wolne, krótsze piątki, programy wsparcia wellbeingu pracowników,
  • Pracę w inspirującym i wspierającym środowisku - 88% Pracowników biorących udział w tegorocznej ankiecie satysfakcji poleciłoby Wavemaker jako dobre miejsce pracy.