HR Asszisztens

Talent, HR, People & Culture Hungary, Hungary

Description

Position at Mindshare

HR asszisztens

A Mindshare Médiaügynökség egy globálisan jelenlévő, piacvezető ügynökségi csoport tagja.

Büszkék vagyunk, hogy olyan fantasztikus ügyfelekkel dolgozhatunk, mint az Aldi, Ferrero, Ford, Mazda, Unilever, Volvo és még sokan mások.

Modern irodánk a XII. kerületben, a MOM Parknál található, jól megközelíthető helyen. Tapasztalt HR Igazgatónk mellé keresünk most HR asszisztens  kollégát, aki támogatja a területet az operatív feladatokban,  a 60+ kollégánkat a munkaügyi kérdésekben, valamint a menedzsment mindennapi munkáját.

HR asszisztens pozícióban az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Teljesítmény Értékelési Rendszer támogatása
  • Belső kommunikációs feladatok
  • Munkatársi Elégedettség felmérési folyamat támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás és a munkatársak támogatása
  • Toborzási folyamat előkészítése, támogatása
  • HR adminisztrációs feladatok
  • Képzési programok, szakmai konferenciákon való részvétel szervezése
  • Rendezvények szervezése
  • A menedzsment operatív munkájának támogatása

Téged keresünk, amennyiben:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel minimum 2 év hr területen szerzett tapasztalattal
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot, személyiséged nyitott
  • Munkádban precíz és alapos vagy
  • Bizalmasan kezeled a birtokodba került információkat
  • Hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Menő irodai környezetben dolgozunk a XII. kerületben, jól megközelíthető helyen

Jelentkezz hozzánk karrieroldalunkon keresztül, önéletrajzod és motivációs leveled feltöltésével!