Senior Digital Media Planner

Display Planning Hungary, Hungary

Description

Position at Mindshare

Digitális innováció. Közösségi média. Projektmenedzsment. Influencer együttműködés.
Belevágnál? Jelentkezz hozzánk!

Médiaügynökségként online és offline kommunikációs stratégiát és médiaterveket alkotunk, illetve valósítunk meg, és különösen fontos szerepet tölt be a szívünkben a digitális innováció.

Nálunk olyan ügyfelek digitális kampányait tervezheted, mint például a Volvo, Ferrero, Haribo, Campari, egészen az ügyfél brief-től kezdve a megvalósításon át Te lehetsz a használt online csatornák projektmenedzsere, legyen szó klasszikus display hirdetésekről, PPC-ről, közösségi médiáról vagy akár egy influencer együttműködésről.

Digitális tervezőként feladataid lesznek:

  • Online kampányok tervezése, főként display, PPC és social media csatornák bevonásával és azok teljeskörű projektmenedzsmentje
  • Az online kampányok stratégiai tervezésében való részvétel
  • Az ügyfelekkel és az online kiadókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Online médiavásárlás
  • Kampányoptimalizáció, az eredmények felügyelete és folyamatos javítása
  • A kampányok teljesülésének értékelése, riportálása, illetve a kampányokhoz tartozó ad-hoc riportok menedzsmentje

Téged keresünk amennyiben:

  • Legalább 3 éves online médiatervezési ÉS médiavásárlási /kampánymenedzsment tapasztalattal rendelkezel
  • Széleskörűek a médiapiaci ismereteid
  • Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul
  • Pontos vagy és precíz, az adminisztratív feladatok elvégzésekor is
  • Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból
  • Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat

Előny a jelentkezés során:

  • PPC rendszerek ismerete (főként Facebook és Google Ads)
  • Programmatic tapasztalat
  • Adszerver ismeret (Gemius DirectEffect, CM)
  • Ad Verification tool ismeret (IAS, DV)

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi ügynökségi háttér
  • Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
  • Jelenleg leginkább otthonról dolgozunk, de a pandémiát követően is biztosítjuk heti rendszerességgel a home office lehetőségét számodra