Digital Media Planner

Media Planning, Implementation & Activation Hungary, Hungary

Description

Position at Mindshare

Digitális innováció. E-commerce. Projektmenedzsment.
Mindez az FMCG szektor elismert éllovasának brandjein.
Belevágnál? Jelentkezz hozzánk!

Médiaügynökségként online és offline kommunikációs stratégiát és médiaterveket alkotunk, illetve valósítunk meg, és különösen fontos szerepet tölt be a szívünkben a digitális innováció.
Nálunk Te lehetsz az online csatornák projektmenedzsere az ügyfél brief-től kezdve a megvalósításon át, legyen szó klasszikus display hirdetésekről, programmatic kampányról, PPC-ről, közösségi médiáról vagy egy influencer együttműködésről.

Feladataid lesznek:

  • Online kampányok tervezése, főként programmatic, display, PPC és social media csatornák bevonásával és azok teljeskörű projektmenedzsmentje
  • Az ügyfelekkel és az online kiadókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Folyamatos kampány optimalizáció, az eredmények felügyelete és folyamatos javítása
  • Heti/havi szintű statisztikák, elemzések, post-buy riportok készítése
  • Best practice figyelés, tudás megosztás

Téged keresünk amennyiben:

  • Legalább 2-3 éves online médiatervezési tapasztalattal rendelkezel
  • Programmatic kampányok futtatásában szerzett tapasztalatod van
  • Előny, ha nem ismeretlen számodra a PPC kampányok működése, illetve különböző adserverekkel is dolgoztál
  • Széleskörűek a médiapiaci ismereteid
  • Felsőfokú végzettséged van és minimum középfokú szinten beszélsz angolul
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képességed van
  • Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból
  • Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi ügynökségi háttér

Jelentkezz hozzánk karrieroldalunkon keresztül!