MediaCom | Media Executive

Comms & Strategic Planning Warsaw, Poland

Description

Opis stanowiska:

  • Planowanie i zakup kampanii reklamowych
  • Współtworzenie strategii
  • Bieżący monitoring, optymalizacja i raportowanie wyników
  • Współudział w kreowaniu materiałów reklamowych
  • Śledzenie trendów i analiza rynku
  • Przygotowywanie raportów

Profil kandydata:

  • 1+ lat doświadczenia w pracy w domu mediowym, PR lub marketingu
  • Umiejętność tworzenia storytelling, historii marki i projektów
  • Umiejętności organizacyjno-koordynacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne (wyciąganie wniosków z danych)
  • Umiejętność prezentowania
  • Biegła obsługa Powerpointa i Excela

Oferujemy:

  • Nabycie wiedzy i umiejętności w obszarze marketingu
  • Karierę zawodową w najszybciej rozwijającej się branży na rynku
  • Możliwość rozwoju w zakresie zarządzania komunikacją marketingową i jej wykorzystania w procesie budowania strategii marketingowych
  • Szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • Możliwość uczestniczenia w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • Benefity (m.in. Opiekę medyczną, kartę multisport)
  • Pracę w najciekawszym biurze w Polsce 😊