Digital Media Planner

Media Planning, Implementation & Activation Hungary, Hungary

Médiaügynökségként online és offline kommunikációs stratégiát és médiaterveket alkotunk, illetve valósítunk meg, és különösen fontos szerepet tölt be a szívünkben a digitális innováció.

Nálunk olyan ügyfelek digitális kampányait tervezheted, mint például a Mazda, Sanofi, Haribo, Discovery, egészen az ügyfél brief-től kezdve a megvalósításon át Te lehetsz a használt online csatornák projektmenedzsere, legyen szó klasszikus display hirdetésekről, PPC-ről, közösségi médiáról vagy akár egy influencer együttműködésről.

Digital executiveként feladataid lesznek:

  • Online kampányok tervezése, főként display, PPC és social media csatornák bevonásával és azok teljeskörű projektmenedzsmentje
  • Az online kampányok stratégiai tervezésében való részvétel
  • Az ügyfelekkel és az online kiadókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Online médiavásárlás
  • Kampányoptimalizáció, az eredmények felügyelete és folyamatos javítása
  • A kampányok teljesülésének értékelése, riportálása, illetve a kampányokhoz tartozó ad-hoc riportok menedzsmentje

Téged keresünk amennyiben:

  • 2-3 éves online médiavásárlási / médiatervezési tapasztalattal rendelkezel
  • Széleskörűek a médiapiaci ismereteid
  • Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul
  • Pontos vagy és precíz, az adminisztratív feladatok elvégzésekor is
  • Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból
  • Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat
  • Lelkes vagy, csapatjátékos és nem mellesleg szereted a jó humort

Előny a jelentkezés során:

  • PPC rendszerek ismerete (főként Facebook és Google Ads)
  • Adszerver ismeret (Gemius DirectEffect)

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi ügynökségi háttér