GroupM | Media Assistant (Programmatic)

Programmatic, Biddable, Paid Media & SEO Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021-2024, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Media Assistant (Programmatic)
Aplikuj i zdobądź pierwsze doświadczenie w pasjonującym świecie mediów!

Zadania na tym stanowisku:
  • rozliczanie kampanii mediowych w systemie finansowo-księgowym na podstawie dokumentów zakupu
  • wprowadzanie kampanii reklamowych do systemu
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • prowadzenie zestawień na potrzeby organizacji własnej pracy
  • kontakt z dostawcami Google, Amazon etc.
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby organizacji

Nasze oczekiwania:
  • dobra znajomość Excela
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność liczenia i chęć pracy z liczbami
  • dokładność i odpowiedzialność
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy
  • współpracę z doświadczonym zespołem osób, którzy z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i specjalistyczny rozwój zawodowy
  • możliwość uczestnictwa w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • dostęp do wszystkich narzędzi, potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę
  • dodatkowe benefity (m.in. kartę Medicover Sport, lekcje angielskiego, opiekę medyczną)