Wavemaker I Market Research Specialist / Market Research Senior Specialist

Data, Analytics & Insight Warsaw, Poland

Description

Position at Wavemaker

Wavemaker
czołowa agencja mediowa w Polsce
poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Market Research Specialist / Market Research Senior Specialist

Opis stanowiska:
Osoba, która dołączy do zespołu badawczego (Insight) w dziale Analytics & Insight będzie wspierała zespół przy realizacji projektów lokalnych i międzynarodowych w zakresie:

  • prowadzenia badań ilościowych i jakościowych,
  • analizy danych zastanych (desk research),
  • przygotowywania narzędzi badawczych (kwestionariuszy i scenariuszy badań),
  • przygotowania ofert badawczych,
  • sporządzania analiz rynkowych, raportów i prezentacji,
  • prezentacji wyników badań.

Narzędzia, których używamy:
SPSS, Excel, PowerPoint, Word.

Mile widziane:
Teams, TGI, SentiOne.

Oczekiwania:

  • absolwent/ka jednego z kierunków: socjologia, psychologia, metody ilościowe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji badań ilościowych,
  • praktyczna znajomość metod i technik badań marketingowych,
  • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków z analizowanych danych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint),
  • znajomość oprogramowania SPSS,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom biegłości min. B2),
  • doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym mile widziane,
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • terminowość w realizacji projektów,
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę dla największej grupy mediowej na rynku,
  • pracę przy różnorodnych projektach prowadzonych dla największych marek,
  • pracę z otwartymi ludźmi, zawsze gotowymi do pomocy, swobodną atmosferę pracy
  • szeroką ofertę szkoleń,
  • opiekę medyczną Medicover,
  • kafeterię Medicover Benefits/Kartę Sportową,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • nowe biuro zlokalizowane przy placu Konesera.