Wavemaker I Regional Broadcast Junior Coordinator (Broadcast / Offline Junior Specialist)

Media Planning, Implementation & Activation Warsaw, Poland

Description

Wavemaker
czołowa agencja mediowa w Polsce
obecnie poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Broadcast Regional Junior Coordinator (Broadcast / Offline Junior Specialist)

Opis stanowiska:

  • Koordynacja kampanii TV oraz Offline (TV, OOH) na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz krajach Nordyckich,
  • Monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników, wskaźników, raportowanie rozbieżności i proponowanie rozwiązań,
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta oraz na potrzeby wewnętrzne,
  • Udział w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakupie mediów TV / offline w agencji mediowej,
  • Znajomość specyfiki określonych mediów (TV, OOH),
  • Znajomość narzędzi używanych do optymalizacji, monitorowania i raportowania kampanii,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Kreatywność i nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań,
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Dokładność i wnikliwość,
  • Znajomość rynków telewizyjnych na CEE i Krajach Nordyckich będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w wyjątkowym zespole – tej wiedzy nigdzie indziej nie zdobędziesz!
  • Tworzenie kampanii regionalnych na wielu rynkach,
  • Duży zakres samodzielności w realizacji zadań oraz pracę w kreatywnej atmosferze z otwartym dostępem do osób na wszystkich stanowiskach,
  • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego.