Senior Media Planner

Media Planning, Implementation & Activation Hungary, Hungary

Ügyfelünk egy elismert és innovatív FMCG termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalat, számos aktív branddel.
Elsődlegesen TV kampányok tervezése és menedzsmentje lenne a feladatod, valamint egy médiatervezőtervező és egy médiavásárló kolléga szakmai koordinálása.
Amennyiben a médiapiac már a kisujjadban van és szívesen vágnál bele valami újba, akkor Te leszel a mi emberünk!

Feladataid lesznek:

  • Médiakampányok tervezése, megvalósítása és menedzsmentje
  • Médiatervező és -vásárló kollégák munkájának szakmai koordinálása
  • Kapcsolattartás az Ügyfelekkel és Partnerekkel
  • Stratégiai tervezési feladatok
  • Médiatendereken a terület szakmai képviselete
  • Riportok készítése

Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:

  • Legalább 5 éves tapasztalatot szereztél médiatervezési területen
  • Az Excelt és Power Point-ot profi szinten ismered és használod
  • A médiapiaci szoftverek használatában verhetetlen vagy (AdexSpot, Arianna, TGI, stb.)
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Proaktív, precíz és rugalmas vagy
  • Angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt magabiztos, tárgyalóképes

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
  • Open officeban dolgozunk, folyamatosan inspirálva egymást
  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra

Jelentkezz hozzánk karrieroldalunkon keresztül!