GroupM | Junior Adressable TV Specialist

Data, Analytics & Insight Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Junior Adressable TV Specialist

Finecast to zupełnie nowy produkt – oficjalnie zadebiutował na polskim rynku w styczniu 2023. Globalnie jest to lider rozwiązań addressable TV, Polska jest 14 krajem na świecie oferującym to rozwiązanie.

Oferujemy klientom rozwiązania addressable TV, łączące precyzje danych z siłą dużego ekranu. Wykorzystujemy nową technologię dynamicznej podmiany reklam, która jest również nowością na polskim rynku.

Zgodnie z prognozami rynek addressable TV rozwija się bardzo szybko. Równolegle dynamicznie rozwija się zespół Finecast. Obecnie rekrutujemy na stanowisko młodszego specjalisty, które będzie zdobywać kompetencje i doświadczenie w nowotworzonej strukturze.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w realizacji kampanii Addressable TV;
  • przygotowywanie raportów i rozliczeń finansowych z prowadzonych działań;
  • pomoc w tworzeniu materiałów promocyjnych i sprzedażowych;
  • bieżący kontakt z dostawcami;
  • kontakt z zespołami wewnątrz organizacji;
  • raportowanie wyników do przełożonych.

Nasze oczekiwania:

  • min. pół roku doświadczenia w planowaniu lub zakupie mediów (TV/Digital/Programmatic);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • odpowiedzialność i sumienne wykonywanie obowiązków;
  • otwartość na naukę.

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę;
  • dzielimy się wiedzą;
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych;
  • kreujemy standardy w branży mediowej;
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba;
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy;
  • działają u nas HRowe programy: płatnych poleceń, relokacji i staży w ramach naszej grupy – nie nudzimy się 😊;
  • w piątki pracujemy do 15.00.

Oferujemy:

  • ambitną pracę w czołowej agencji mediowej w Polsce;
  • naukę mediów i rozwój w dynamicznym środowisku komunikacji marketingowej;
  • współpracę z najbardziej doświadczonymi specjalistami, którzy z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej;
  • samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów;
  • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej;
  • motywującą i koleżeńską atmosferę;
  • hybrydowy tryb pracy;
  • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra;
  • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy.