Ad Tech Specialist

Data, Analytics & Insight Hungary, Hungary

Description

Position at Mindshare

AdServer | data-driven marketing | paid advertising | DCO | Ad Verification
Téged sem hoznak zavarba a fenti kifejezések, sőt elképzelni sem tudod a mindennapjaidat nélkülük?

Jelentkezz hozzánk Ad Tech Specialist pozícióba,
és támogasd folyamataink optimalizálását és hatékony működését!

Feladataid lesznek:

  • Riportok automatizációja
    • Digitális és offline médiakampányok riportjaink automatizálása
    • Aktuális állapotok felmérése, manuális feladatok csökkentése
  • Ügynökségi csoporton belül, a terület szakmai képviselete
    • Ad tech munkacsoportba való bekapcsolódás
  • Adserver feltöltés automatizációja
    • CM, Sizmek, Gemius adserverekben történő automatikus placement struktúra kialakítása
  • Ad Verification eszközök használatának bevezetése
  • API-n keresztüli programmatic kampány optimalizáció
  • DCO megoldások esetén Project Management szerepkör
  • Analitikai és mérési projektek támogatása
    • Szükség esetén BigQuery adatelemzés

Téged keresünk, amennyiben igaz Rád:

  • Dolgoztál már többféle Adserverrel
  • Ismered és használod a Google Analytics statisztikáit
  • Jártas vagy attribúciós modellezés, mérési és analitikai kérdésekben
  • Microsoft office alkalmazásokat profin használod (Excel, Power Point, Access)
  • Angol nyelvtudásod magabiztos, tárgyalóképes

Több mint előny, ha az alábbi területekkel találkoztál már:

  • PPC vagy programmatic
  • Adatvizualizációs megoldások
  • BigQuery tapasztalat

Amit mi biztosítunk:

  • Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi ügynökségi háttér
  • Home office lehetőség
  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra