GroupM | Junior Insight Specialist

Data, Analytics & Insight Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021-2024, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Junior Insight Specialist

Chcesz wiedzieć, na czym polega ścieżka zakupowa? Cechuje Cię analityczne myślenie oraz wysokie poczucie obowiązku?
TOTALNIE CIEBIE SZUKAMY!

Opis stanowiska:
Osoba, która dołączy do zespołu Insight  będzie wspierała zespół przy realizacji projektów lokalnych i międzynarodowych, w szczególności w zakresie:
  • Prowadzenia badań ilościowych i jakościowych
  • Tworzenia kwestionariuszy do badań
  • Przygotowania ofert badawczych
  • Sporządzania prezentacji i analiz rynkowych.
  • Prezentacji raportów badawczych

Wymagania:
  • Absolwent/ka lub student/ka ostatniego roku jednego z kierunków: ekonomia, socjologia, psychologia, metody ilościowe lub pokrewne
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawność w operowaniu liczbami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Znajomość SPSSa
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego
  • Mile widziane: doświadczenie w branży badawczej

Narzędzia, których używamy:
SPSS, Excel, PowerPoint, Word.

Mile widziane:
R, Python

Oferujemy:
  • Pracę dla największej agencji mediowej na rynku
  • Pozytywną i wspierającą atmosferę w zespole
  • Model pracy hybrydowej (możesz pracować zdalnie lub z naszego nowego biura w Centrum Praskim Koneser)
  • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Pakiet Multibenefit
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Pracę przy międzynarodowych projektach
  • Konkursy firmowe
  • Eventy pracownicze nastawione na integracje zespołową