Wavemaker I Junior Account Executive

Social Media & Content Warsaw, Poland

Description

Position at Wavemaker

Agencja mediowa Wavemaker Sp. z o.o.
poszukuje Kandydatów/Kandydatek do działu Wavemaker Content
na stanowisko

Junior Account Executive

Opis stanowiska:

  • Pomoc w prowadzeniu projektów i kampanii dla powierzonych klientów;
  • Monitorowanie przebiegu projektów oraz kontrola kosztów;
  • Operacyjny kontakt z klientem oraz podwykonawcami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów;
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta;
  • Doskonalenie wiedzy i umiejętności, bieżące śledzenie trendów i innowacji na rynku reklamowym, ze szczególnym uwzględnieniem social mediów, influencer marketingu, digital marketingu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej, min. 1 rok;
  • Doświadczenie w pracy z klientem;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń z podwykonawcami i klientem;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów kreatywnych, współpracy z copywriterami, designerami, programistami;
  • Bardzo dobra znajomość social mediów oraz influencer marketingu;
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office;
  • Wysokie umiejętności organizacji czasu;
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań;
  • Dokładność, rzetelność, obowiązkowość;
  • Asertywność i umiejętność negocjacji.

Oferujemy:

  • Pracę dla największej agencji mediowej na rynku;
  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach digitalowych;
  • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego;
  • Platformę benefitową / Kartę Multisport;
  • Opiekę medyczną Medicover;
  • Możliwość pracy zdalnej.