Media Planner

Media Planning, Implementation & Activation Hungary, Hungary

Offline (TV, rádió, közterület, sajtó, mozi) médiakampányok menedzselésével foglalkozó csapatunkba keresünk médiatervező kollégát!
Amennyiben a médiavásárlási feladatokon túl a kampánytervezés sem idegen számodra, jelentkezz hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • Ügyfeleink számára offline médiakampányok tervezése, megvalósítása és menedzsmentje
  • Kapcsolattartás az Ügyfelekkel és Partnerekkel, valamint a társosztályokkal
  • Riportok készítése

Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:

  • Minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel médiatervezési területen
  • Az Excelt és Power Point-ot magas szinten ismered és használod
  • Jól ismered a médiapiaci szoftvereket (AdexSpot, Arianna, TGI, stb.)
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Proaktív, precíz és rugalmas vagy
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt megfelelő

Előnynek számít:

  • TV tervezés mélyreható ismerete
  • Releváns szoftverek ismerete
  • Médiaügynökségi/sales house munkatapasztalat
  • Jártasság ügyfélkapcsolattartásban

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
  • Rengeteget tanulhatsz a szakmáról, biztosítjuk a fejlődésedet
  • Open officeban dolgozunk, folyamatosan inspirálva egymást
  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra

Jelentkezz hozzánk az "Apply now" gombra történő kattintással!