GroupM | Accountant

Finance & Commercial Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021-2024, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.
Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Accountant
Zakres obowiązków:
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • księgowanie w systemie finansowo-księgowym dokumentów zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, list płac
  • rozliczanie wydatków pracowniczych, delegacji służbowych
  • comiesięczne uzgadnianie VAT i przygotowywanie JPK VAT
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrze i dla audytora zewnętrznego w zakresie odpowiadającym wykonywanym czynnościom
  • aktywna współpraca z działami traffic i controlling
  • proaktywny udział w testach nowego systemu finansowo-księgowego

Wymagania niezbędne:
  • znajomość programów finansowo-księgowych
  • doświadczenie zawodowe w działach księgowych min. 4 lata
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1 +)
  • dobra praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office w tym szczególnie Excel

Poza tym:
  • masz otwartą głowę, analityczny umysł i chęć do nauki
  • dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy nie są Ci obce
  • masz nastawienie na rozwiązywanie problemów i szukania nowych rozwiązań
  • lubisz pracować w zespole

Czego możesz się po nas spodziewać:
  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • dzielimy się wiedzą
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
  • kreujemy standardy w branży mediowej
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
  • działają u nas HRowe programy: płatnych poleceń, relokacji i staży w ramach naszej grupy – nie nudzimy się 😊
  • w piątki pracujemy do 15.00

Oferujemy:
  • ambitną pracę w czołowej agencji mediowej w Polsce
  • samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów
  • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • motywującą i koleżeńską atmosferę
  • hybrydowy tryb pracy
  • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
  • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy