Wavemaker I Senior Insight Specialist / Insight Specialist

Data, Analytics & Insight Warsaw, Poland

Description

Agencja mediowa WavemakerSp. z o.o.
poszukuje Kandydatów/Kandydatek do działu badań marketingowych Analytics & Insight
na stanowisko

 Senior Insight Specialist/ Insight Specialist

Umowa na zastępstwo (18 miesięcy) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba, która dołączy do zespołu badawczego (Insight) w dziale Analytics & Insight będzie wspierała zespół przy realizacji projektów lokalnych i międzynarodowych w zakresie:

  • Prowadzenia badań ilościowych i jakościowych
  • Tworzenia kwestionariuszy do badań
  • Przygotowania ofert badawczych
  • Sporządzania analiz rynkowych, raportów i prezentacji
  • Prezentacji wyników badań.

Wymagania:

  • Absolwent/ka jednego z kierunków: socjologia, psychologia, metody ilościowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji badań ilościowych
  • Praktyczna znajomości metod i technik badań marketingowych
  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków z analizowanych danych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Znajomość oprogramowania SPSS
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym mile widziane
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Terminowość w realizacji projektów
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę dla największej agencji mediowej na rynku
  • Pracę przy różnorodnych projektach prowadzonych dla największych marek
  • Szeroką ofertę szkoleń
  • Program kafeteryjny
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego lub innego języka obcego
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wyjazdy integracyjne
  • Eventy i konkursy pracownicze
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Luźną atmosferę pracy.