Wavemaker I Analityk e-Commerce

Programmatic, Biddable, Paid Media & SEO Warsaw, Poland

Description

Wavemaker
czołowa agencja mediowa w Polsce
obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Analityk e-Commerce

Masz doświadczenie z obszaru e-Commerce? Potrafisz analizować dane o zachowaniu użytkowników? Śledzisz digitalowe nowinki, trendy i nie boisz się wymyślać innowacyjnych pomysłów?
SZUKAMY TAKIEJ OSOBY JAK TY!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza zachowań użytkowników na stronach WWW, platformach e-Commerce (oddzielnie lub w odniesieniu do konkretnych działań digital)
  • Tworzenie segmentów klientów i list remarketingowych w oparciu o zachowania użytkowników na stronach internetowych i platformach e-Commerce
  • Obsługa i konfiguracja narzędzi analitycznych i implementacja kodów śledzących
  • Wyciąganie i prezentowanie wniosków z testów A/B
  • Budowanie ścieżek konwersji i lejków sprzedażowych
  • Formułowanie wniosków, wskazywanie rekomendacji i optymalizacji narzędzi.

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość systemów analityki internetowej m.in. Google Analytics, HotJar, itp.
  • Praktyczna znajomość narzędzi marketing automation
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji na podstawie analizowanych danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość UI/UX.

ZAPEWNIAMY:

  • Ambitną pracę w największej agencji mediowej w Polsce
  • Jasno określoną ścieżkę kariery
  • Naukę mediów i rozwój w dynamicznym środowisku komunikacji marketingowej
  • Pakiet Mybenefit
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego lub innego języka obcego
  • Wyjazdy integracyjne
  • Konkursy firmowe
  • Możliwość pracy zdalnej.