Digital Media Planner

Media Planning, Implementation & Activation Budapest, Hungary

Description

Position at Wavemaker

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, amely az új technológiák és trendek előtt jár? Ha érdekelnek a digitális média innovációi, az adatvezérelt gondolkodás és a folyamatos tanulás, akkor várjuk jelentkezésedet Digital Media Planner pozíciónkra!

Téged keresünk, ha igaz Rád, hogy
  • legalább 2-3 éves médiaügynökségi tapasztalattal rendelkezel és digitális kampányok tervezésével és menedzselésével is foglalkoztál
  • ismered az online marketing eszközök széles skáláját, beleértve a programmatic, a social media, a display hirdetéseket és a search engine marketing-et
  • elsősorban a digitális média tervezésben fejlesztenéd magad, mélyítenéd a tudásodat
  • lelkesedsz a digitális innováció és az új technológiák iránt, és szeretnél részt venni az újításokban
  • érdekel az adatvezérelt döntéshozatal
  • szeretsz önállóan gondolkodni és képes vagy csapatban dolgozni
  • a problémákra kihívásként tekintesz
  • a szűkös határidők ellenére - vagy pont amiatt - jól priorizálsz
  • képes vagy gyorsan és folyamatosan tanulni, és az új tudást hamar alkalmazod
  • könnyen megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel
  • jól kommunikálsz és prezentálsz – akár angolul is

Feladataid közé fog tartozni:

  • adott ügyfél önálló kezelése - a brieftől egészen a megvalósításig
  • médiatervezés, részvétel digitális kommunikációs stratégiában
  • együttműködés a cég más divízióival
  • kapcsolattartás hazai és nemzetközi ügyfelekkel, médiatulajdonosokkal, kreatív ügynökségekkel, valamint szakmai szolgáltatókkal

Jó itt dolgozni, mert

  • az ország legjobb médiaügynökségeként (Recma, M+) folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
  • változatos feladatkört kapsz, ami miatt lehetőséged lesz újdonságokon tornáztatni az agyad
  • az ügyfelek nálunk sosem hagynak unatkozni, és a kollégák itt tényleg segítőkészek
  • jól megközelíthető budapesti irodánkban, kellemes munkakörülmények között dolgozhatsz
  • rugalmas munkavégzést, home office-t is biztosítunk
  • kiemelkedő juttatási csomagunk elemeiből válogathatsz

Ha szeretnél Te is csapatunk tagja lenni, fényképes önéletrajzodat küldd a [email protected] címre.