GroupM | Social Media Advertising Manager

Programmatic, Biddable, Paid Media & SEO Warsaw, Poland

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Dołącz do nas jako:

Social Media Advertising Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Twoim zadaniem będzie:

  • realizacja celów sprzedażowych GroupM w zakresie paid social
  • zarządzanie zespołem specjalistów
  • zarządzanie relacją z domami mediowymi grupy
  • nadzór nad obsługą klienta i egzekucją kampanii dla klientów grupy
  • udoskonalanie oferty i dbanie o jej implementację
  • opiniowanie części paid socialowej w ofertach przetargowych
  • współpraca z dostawcami

 Zaaplikuj, jeśli:

  • masz co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem digitalowym – umiesz zintegrować zespół wokół celów, ocenić potencjał pracowników i docenić ich wkład
  • odniosłeś/ sukcesy w obszarze digitalu (social, SEM lub inne), zarówno w zakresie budowania strategii, jak i współpracy z klientami korporacyjnymi i dostawcami
  • jesteś samodzielna/y i odnajdziesz się w złożonej strukturze organizacyjnej
  • mówisz swobodnie po angielsku (co najmniej poziom B2)
  • potrafisz sam/-a zaplanować digitalową kampanię reklamową
  • masz wiedzę z zakresu metodologii stosowania wskaźników efektywności kampanii digitalowych

 Czego możesz się po nas spodziewać:

  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • dzielimy się wiedzą
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
  • pracujemy z największymi klientami w regionie CEE
  • kreujemy standardy w branży mediowej
  • lubimy się uczyć - mamy GroupM Academy, Letnią Szkołę Komunikacji i wiele innych szkoleń
  • pracuje u nas wewnętrzny coach
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • działają u nas HRowe programy: płatnych poleceń, relokacji i staży w ramach naszej grupy – nie nudzimy się 😊
  • w piątki pracujemy do 15.00

 Oferujemy:

  • rzadką szansę zarządzania wyedukowanym i zgranym zespołem
  • uczestnictwo w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • rozwój osobisty dzięki szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • pełne wyzwań zadania
  • pracę w biurze przy metrze Pole Mokotowskie – 10 minut spacerem od stacji metra
  • pakiet benefitów: kartę Multisport, indywidualne lekcje angielskiego, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i inne