Offshore Hub Poland_SEM Specialist

Programmatic, Biddable, Paid Media & SEO Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikat Top Employer Poland 2021 & 2022, który potwierdza, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych (talent development, trainings, recruitiment, wellbeing, on-boarding, inne). Jesteśmy oddziałem lokalnym międzynarodowych struktur GroupM, które również posiadają certyfikat najlepszych praktyk HR, w ramach Top Employer Europe 2021 & 2022.

Obecnie w GroupM rozpoczynamy duży projekt rekrutacyjny, do naszego nowego Centrum kompetencyjnego GroupM w Polsce.

Bedziemy w Polsce obsługiwać od strony digitalowej Kluczowych Klientów GroupM na całym świecie. Budujemy nową & dużą strukturę digitalową w ramach projektu:

Offshore Hub Poland

 Poszukujemy około 10 nowych osób, na stanowisko:

SEM Specialist

Co oferujemy / Zasady współpracy:

  • Miejsce pracy: w naszym nowym biurze w Campusie Koneser (Warszawa);
  • Model pracy: hybrydowy (dom / biuro) lub zdalnie;
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny, potem na czas nieokreslony);
  • Wynagrodzenie: do ustalenia, po rozmowie rekrutacyjnej oraz ocenie poziomu praktycznych umiejętności;
  • Wymiar pracy: pełny etat.

Co zyskasz pracując w naszym nowym Hub'ie?:

  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych i zdobycie ciekawego nowego doświadczenia – praca dla międzynarodowych Klientów;
  • Możliwość rozwoju swoich skills’ów językowych;
  • Możliwość rozwoju w ramach nowej struktury GroupM.

Kogo szukamy:

  • osób, które chcą dalej rozwijać się w obszarze digitalu, w swojej scieżce specjalizacyjnej, ale również w pozostałych (jest możliwość rozpoczęcia pracy w nowej & innej ścieżce digitalowej),
  • osób, które chcą i lubią pracować na liczbachwyciągać wnioskimysleć kreatywnie oraz są pozytywnie nastawione pod kątem nowych projektów,
  • osób które cenią sobie szczerośćnaturalnośćkulturę osobistąuśmiechpozytywną komunikację oraz bardzo dobrą atmosfere pracy & dojrzałą kulturę organizacyjną.
Zakres obowiązków:
  • bezpośrednia wspołpraca z domami mediowymi WPP z całego świata przy wdrażaniu strategii działań SEM na rynki zagraniczne (np. UK, USA, EMEA);
  • realizowanie złożonych KPI: wizerunkowych, performance, ecommerce;
  • analiza danych i wyciąganie wniosków;
  • prowadzenie kampanii SEM od A do Z, także z uzyciem SA360 i Microsoft Advertising;
  • możliwość korzystania ze wsparcia osób bardziej doświadczonych :)

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w realizowaniu kampanii w SEM,
  • wiesz jak wykorzystywać dostępne opcje w Google Ads,
  • stawiałeś pierwsze kroki w Google Analytics, lubisz analizować dane,
  • znasz zagadnienia związane z marketingiem internetowym w wyszukiwarkach,
  • znasz dobrze programy: Excel (tabele przestawne) i PowerPoint,
  • mówisz po angielsku na poziomie min. B2,
  • znajomość Search Ads 360, Bing Ads (Microsoft Advertising) lub Data Studio będzie dodatkowym atutem.

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę,
  • dzielimy się wiedzą,
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych,
  • kreujemy standardy w branży mediowej,
  • lubimy się uczyć - mamy GroupM Academy, Letnią Szkołę Komunikacji i wiele innych szkoleń,
  • pracuje u nas wewnętrzny coach,
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba,
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy,
  • działają u nas HRowe programy: płatnych poleceń, relokacji i staży w ramach naszej grupy – nie nudzimy się ??,
  • w piątki pracujemy do 15.00.

Oferujemy dodatkowo:

  • uczestnictwo w projektach wspierających największych reklamodawców na świecie/rynkach zagranicznych,
  • szybki rozwój osobisty dzięki szkoleniom i współpracy międzynarodowej,
  • współpracę z najlepszymi specjalistami GroupM z zakresu digital,
  • motywującą i koleżeńską atmosferę oraz dojrzałą kulturę organizacyjną,
  • prace w nowym i nowoczesnym biurze w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra,
  • Po okresie próbnym - pakiet benefitów składający się z karty sportowej Medicover, ubezpieczenia na życie, dofinansowania do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną w Centrach Medicover i Damiana,
  • Dodatkowo u nas w biurze organizujemy Juice Day, imprezy integracyjne oraz cake day + codziennie są świeże owoce i super kawa ;)!

Zapraszamy!