Exchange Assistant

Admin, Support & Facilities Hungary, Hungary

Description

Position at Mindshare

Offline (TV, rádió, közterület, sajtó, mozi) médiakampányok menedzselésével foglalkozó csapatunkba keresünk új kollégát!

Örülünk neki, ha már van tapasztalatod médiakampányok kezelésében, de az alapoktól kezdve szívesen megtanítjuk neked mindazt, amit ebben a szakmában lehet.

Ha a számok mögött képes vagy észrevenni az összefüggéseket, érdekel a médiakampányok követése és a riportok készítésétől sem riadsz vissza, akkor itt a helyed! Jelentkezz hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • A médiatervezők munkájának segítése a kampányok nyomon követésében, elemzésében és értékelésében
  • Kampányok vásárlása megadott tervek alapján
  • A futó kampányok napiszintű menedzselése
  • Ügyfél projekt riportok elkészítése
  • Médiatulajdonosokkal történő professzionális kapcsolattartás
  • Médiatervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • A tervezési és kutatási szoftverek, eszközök megismerése

Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (lehetsz pályakezdő is!)
  • Excelt és Power Point-ot magas szinten ismered és használod
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Munkádra jellemző a precizitás
  • Képes vagy önállóan dolgozni, kíváncsian és alázattal állsz a munkához
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt megfelelő
  • Szívesen lennél egy olyan csapat tagja, ahol együtt és egymásért dolgoztok

Előnynek számít:

  • Szoftver- és médiapiaci ismeret
  • Médiaügynökségi/sales house munkatapasztalat

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
  • Open officeban dolgozunk, folyamatosan inspirálva egymást
  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
  • Heti 2 nap home office lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai fejlődési lehetőségekkel támogatunk a munkádban
  • Amire még számíthatsz: jó hangulat, fiatalos csapat, barátságos irodai környezet