GroupM I Marketing Automation Specialist

Data, Analytics & Insight Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaComMindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertisingsearchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Marketing Automation Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie projektów marketing automation dla klientów z portfolio GroupM
  • Analiza efektywności prowadzonych działań
  • Segmentacja użytkowników
  • Wdrażanie integracji technologii marketing automation z innymi systemami
  • Rozwijanie oferty z zakresu marketing automation
  • Przygotowywanie rekomendacji dla klientów dla obszaru marketing automation

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie realizacji wdrożeń Marketing Automation
  • Doświadczenie w pracy z jednym z narzędzi: SalesForce, SalesManago, getresponse, mailchimp lub innym
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz przekładania ich na rekomendacje
  • Rozumienie funkcjonowania ekosystemów technologicznych służących pomiarowi aktywności digital (adserving, narzędzia web analytics, DMP, CDP)
  • Doświadczenie w pracy na projektach z obszaru e-commerce

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy na CRM
  • Znajomość HTML, CSS
  • Znajomość języków programowania np. php, python

Oferujemy:

  • uczestnictwo w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • pracę pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów na obszarach Data and Technology
  • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów
  • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • pracę zdalną ze względu na pandemię – do odwołania
  • kartę Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy