FINECAST ANALYST POLAND

Addressable TV Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikat Top Employer Poland 2021, który potwierdza, że nasza firma posiada i działa wedle okreslonych procesów i standardów HR-owych ( talent development, trainings, recruitiment, wellbeing, on-boarding, inne).

Jestesmy oddziałem lokalnym międzynarodowych struktur GroupM, które również posiadają certyfikat najlepszych praktyk HR, w ramach Top Employer Europe 2021.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Ta osoba bezpośrednio wspiera Finecast Head’a w procesie wdrożenia projektu & produktu Programmatic TV na rynek.

Jest ona odpowiedzialna za gromadzenie niezbędnych danych, z różnych źródeł: segmentów odbiorców, modeli zasięgu, danych inwentaryzacyjnych – do nowej platformy.

Ponadto tworzy niezbędne zestawienia i analizy w celu dostosowania jak najbardziej optymalnych rozwiązań w tym zakresie.

Oczekiwania:

  • Doświadczony specjalista z 3-5 letnim doświadczeniem w planowaniu i kupowaniu telewizji, który chcę się również rozwijać w obszarze Programmatic lub
  • Doświadczony specjalista z 3-5 letnim doświadczeniem w obszarze Programmatic z mocnym backgraund'em w dziedzinie technologii cyfrowych, który chce rozwijać się w branży telewizyjnej
  • Biegle posługuje się SQL
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z administrowaniem bazą danych i projektowaniem
  • Znajomość GCP (jeszcze lepsza, jeśli mają certyfikat Google Cloud) lub Azure/AWS
  • Doświadczenie w analizie danych na dużą skalę,
  • Doświadczenie w korzystaniu z Excela i znajomość popularnych formatów plików danych (np. CSV, TSV, JSON itp.)