E-commerce Project Manager

Advertising & Creative Services Warsaw, Poland

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare, Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy reklam w kanałach social media oraz w zakresie wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych. W związku z rozwojem naszego obszaru paid social, w zespole Social Media, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Tworzenie kompleksowej oferty w zakresie platform sprzedażowych,
  • Kompleksowe prowadzenie projektów z zakresu e-commerce dla klientów Grupy od przygotowania strategii obecności na platformach, po koordynację wdrożenia i rozwój aktywności,
  • Negocjacje warunków z kluczowymi partnerami biznesowymi w zakresie e-commerce
  • Rozbudowa oferty i zespołu odpowiedzialnego za jej wdrożenie i realizację
  • Kreatywne rozwiązywanie problemów e-commerce dla wielu branż i największych klientów digitalowych na rynku,
  • analiza i optymalizacja prowadzonych działań reklamowych,
  • przygotowywanie raportów z realizowanych kampanii

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w e-commerce, w tym w  zarządzaniu projektami e-commerce,
  • doświadczenie po stronie klienta e-commerce, agencji lub dostawcy technologii e-commerce,
  • doświadczenie w pracy obsługą platform sprzedażowych w tym Allegro, Amazon, Ceneo od strony mediowej i/lub onsite’owej,
  • doświadczenie takimi jak Jira, Asana, Trello
  • znajomość systemów analitycznych taki jak Google Analitycs
  • znajomość wybranych systemów mediowych: Google Ads, DV360 (będzie to duży atut),
  • doświadczenie i znajomość systemów e-commerce: E-store, Brand New Galaxy kub podobnych,
  • doświadczenie we współpracy z liderami biznesowymi i dostawcami IT;
  • doświadczenie w realizacji projektów w międzynarodowym środowisku;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne w tym znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • umiesz pracować z klientem,

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • pracujemy na bardzo dużych budżetach dla najbardziej liczących się reklamodawców na rynku – robimy fajne rzeczy
  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • dzielimy się wiedzą -mamy GroupM Academy i Letnią Szkołę Komunikacji
  • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
  • kreujemy standardy w branżymediowej
  • mamy wewnętrznegocoacha i HRowe programy płatnych poleceń i staży w ramach grupy
  • lubimy się uczyć
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
  • w piątki pracujemy do 15.00

O nas:

  • Jesteśmy dużą, dynamiczną firmą, która ceni sobie kreatywność, zaangażowanie i pozytywną atmosferę w biurze,
  • Stawiamy na otwartą komunikację i dojrzałość biznesową,
  • Jesteśmy organizacją uczącą się oraz stawiającą na rozwój pracowników,
  • Nie mamy dress codu, ważne żeby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo,
  • Mamy biuro blisko Pola Mokotowskiego i metra. W kwietniu przyszłego roku przenosimy się do Centrum Koneser.
  • W piątki pracujemy do 15.00